Vind jij het heerlijk om in de buitenlucht te werken? Haal jij plezier uit het creëren van technische tuinoplossingen? Kom dan ons team versterken! Wij zoeken een vakbekwaam hovenier voor de aanleg van tuinen.

Als hovenier tuinaanleg bij Van Dijk Tuinen ben jij degene die, samen met de aanlegploeg, onze ontwerpen tot werkelijkheid brengt. Klanten kunnen jou zonder enige bedenking hun volledige tuin toevertrouwen en jij weet hun verwachtingen telkens weer te overtreffen.
 

Je doet zeer afwisselend en uitdagend werk waarbij alle aspecten van tuinaanleg aan bod komen. Naast het aanleggen van o.a. beplantingen en vijvers ga je aan de slag met technische projecten. Je legt beregeningssystemen en verlichting aan en maakt veranda’s en tuinkasten op maat. Op die manier creëer je, telkens weer, een prachtig stukje werk voor onze klanten.

Ben jij toe aan een veelzijdige functie met eigen verantwoordelijkheden binnen een enthousiast team en groeiend bedrijf? Dan is de functie van hovenier tuinaanleg bij Van Dijk Tuinen iets voor jou!
 

Wij bieden jou

 • Niet overwerken en altijd vrij op zaterdag
 • Een grote verscheidenheid aan projecten
 • Fulltime dienstverband (37 uur per week)
 • Enthousiaste collega's
 • Vriendelijke sfeer
 • Opleiding
 • Bus van de zaak
 • Bedrijfsfeesten/-borrels
 • Mogelijk direct een vast contract

Wij zoeken iemand met...

 • Een afgeronde hoveniersopleiding niveau 2, 3 of 4
 • Technisch inzicht
 • De ambitie om het beste te realiseren
 • Een klantvriendelijke houding
 • Goede contactuele eigenschappen
 • Passie voor het aanleggen van tuinen
 • Werkervaring is een pré

Gaat je groene hart sneller kloppen als je voor een (technische) aanleguitdaging komt te staan? Deel je graag je kennis en expertise?

Stuur je CV en motivatiebrief naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Voor meer informatie neem contact op met Jeroen van Dijk bereikbaar op 06 22 97 90 98.

Kom jij ons team versterken?

 

groepsfoto van dijk tuinen